Opatówek 62-860, ul. Kościelna 1; mail: muzeum@muzeumopatowek.pl



Projekt i wykonanie: Jacek Antczak
Kontakt

Muzeum Historii Przemysłu

 ul. Kościelna 1,

62-860 Opatówek
woj. wielkopolskie
POLAND (+48 62- 7618626) sekretariat
(62) 7618078 - fax
(62) 7618054 - centrala

email: muzeum@muzeumopatowek.pl


Godziny otwarcia

Muzeum 

pon-piątek od 8 00-15 30 

niedziela 11 00 - 16 00

ostatnie wejście w celu zwiedzania Muzeum na 1 godzinę przed zamknięciem !



Struktura organizacyjna Muzeum:

.

Dyrekcja:

Dyrektor - Piotr Pasik

Wicedyrektor - Jolanta Golicka ; email: dyrektor@muzeumopatowek.pl

.

Księgowość: 

Głowna Księgowa - Urszula Janicka; email: ksiegowosc@muzeumopatowek.pl

 .

Dział Administracyjno-Gospodarczy

Elżbieta Matysiak, specjalista ds. administracyjno-osobowych

Jacek Antczak, specjalista ds. administracyjno-technicznych

email: muzeum@muzeumopatowek.pl

Aleksandra Frankiewicz, sprzątaczka

Grzegorz Wejman, rzemieślnik

.  

Dział Historii Przemysłu, Techniki, Technologii i Organizacji Produkcji

Kierownik działu - Kustosz dyplomowany - dr Jarosław Dolat

          email: dzialhistorii@muzeumopatowek.pl         

          mgr Klaudia Filipczak - kustosz, bhp i ppoż. - email: k.filipczak@muzeumopatowek.pl

Jadwiga Miś -specjalista ds. administracyjnych, Biblioteka muzealna

.

Dział Wyrobów Przemysłowych

Kierownik działu - Kustosz dyplomowany - dr Ewa Kłysz

email: e.klysz@muzeumopatowek.pl

mgr Tomasz Pielak, asystent muzealny, Instrumenty muzyczne 

email: t.pielak@muzeumopatowek.pl

Ireneusz Pilas -  adiunkt/głowny inwentaryzator

          email: i.pilas@muzeumopatowek.pl   

.

Inspektor Ochrony Danych 

Klaudia Filipczak

mail:iod@muzeumopatowek.pl

tel. 62 7618626

          .

Koordynator do spraw dostępności 

Jarosław Dolat

email: dzialhistorii@muzeumopatowek.pl

tel. 62 7618054 wew. 25   

Wystawa "Ornaty papieskie na tle zabytkowych paramentów liturgicznych" 

w budynku Sstarostwa Powiatowego w Kaliszu

Artemis Keler - a.keler@muzeumopatowek.pl

Aleksandra Napierala - a.napierala@muzeumopatowek.pl

tel. 62 5014303